Bytosti stromů: Moudrost spojená se smyslem pro humorem (topol bílý)

by Petra

Úsměv skrytý pod vousy, tvář ošlehaná životem a pohled toho, kdo ví a přesto nemá potřebu se nad kýmkoli povyšovat nebo ho zesměšňovat, naopak svou moudrostí a smyslem pro humor harmonizovat a sjednocovat.  Energie této stromové bytost nás jemně a vytrvale směruje k moudrosti a pochopení přes propojení prožitků ve své mysli i ve svém srdci.

Vede nás k propojení citu a rozum, „duchovna“ s každodenním životem. Sdílí s námi energii odvahy žít v přítomnosti, prožívat, co život přináší a zkušenosti přeměnit v dary, které jsou moudře a s energií srdce využívané pro tady a teď.  

Pomáhá sjednotit rozpolcené části v nás, sjednocuje a harmonizuje prostor, jehož je součást.  

Významným aspektem této stromové bytosti je smysl pro humor vyplývající z moudrosti, nadhledu a přijetí pestrosti a proměnlivosti života.  

Stromovou bytost vytvořil Tonda z větve, kterou mu pro řezbu daroval obrovský dvojkmenový topol bílý, jenž se nachází v jednom z koutů dolní části naší zahrady. Nazývám jí pralesem, má pro mě osobně nejmagičtější kouzlo z celé zahrady, být „uvnitř“ ní, je jako být v tajemné říši stromů a bytostí v nich i kolem nich žijících.  

Rozměry: 43*10 cm

Připraveno k zavěšení.

Tato stromová bytost již má svůj domov, máme ještě ale část odpadnutých větví, vznikly ještě další bytosti, ale je tu ještě materiál pro nějaké. V případě zájmu mě kontaktujte.

You may also like

Leave a Comment