Uncategorized

Přicházejí..

Také vám někdy přijde, že svět kolem žije tak nějak v jiném tempu a rytmu než vede srdce vás? Vrcholí (no možná vrchol teprve bude, se v tom moc nevyznám 🙂 ) nákupní i prodejní horečka a celkově je to takové zajímavé období, kdy všude plno upoutávek, plno nabídek, plno výhod, plno světel, plno lidí, plno všeho..

Tedy .. někde to samozřejmě může být i jinak. Třeba v přírodě. Mám ráda i tohle období, kdy příroda utichá, oproti lidem je mnohem klidnější, po většinu doby i bez nějakých výrazných barev poutající pozornost.. tak nějak jinak než jsem to zavedli my lidé, že?

I u mě jsou součástí tohoto období dárkové balíčky na míru, o které jste si napsali. Všechny budou odeslané do konce tohoto týdne. Kdyby někdo chtěl ještě nějakou drobnost z Rozkvést jako dárek k Vánocům, objednejte nebo ozvěte se mi. Už se nyní nestihne esence Srdce, může však být „založena“ (vznikat v propojení s vámi nebo tím, koho chcete obdarovat) a utvářet se během Vánoc. Nebo je možné ještě domluvit například náramek či krystalový šperk na míru či zaslat – poštou nebo jen elektronicky – dárkový poukaz na služby a zboží Rozkvést.

A nebo na to jděte úplně jinak – svým milým zabalte – obrazně řečeno – „jen“ sami sebe, svůj úsměv, objetí… Vím, že víte, že v dárcích, jejich množství ani hodnotě to není… Že za tou hrou na bohatého a štědrého Ježíška je úplně jiné poselství… ♥

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *