Dopřejte si odpočinek a neutíkejte sami před sebou…

by Petra

První várka esencí Rozkvést Smír s rokem 2020 a… a vypadá to, že pro některé je nyní tím největším oříškem dovolit si vydechnout… dopřát sobě i svému tělu odpočinek.

A tak, vy, co jen trochu můžete – dopřejte si ho. Naše těla to uvítají, nesnažte se jet na 150% protože… protože se zdá, že je třeba udržet krok s čímsi… s jakousi představou, že odpočinek si je třeba zasloužit nebo že vlastně není vůbec nutný, protože to odvádí od jiných zdánlivě přeci tak moc důležitějších věcí…

Mnoho lidí jede na své rezervy, aby se necítili špatně, že něco nezvládají nebo že všichni ostatní se přeci jedou naplno, všichni to zvládají, tak proč by ne já… nebo proto, že ani zpomalit nechtějí… z obavy z prázdnoty, kterou se snaží zaplnit vším možným, jen aby nebyli přímo uvnitř ní.

Je ideální čas na to přeřadit rychlost na nižší, ztišit se, přestat se snažit být stále lepší, výkonnější, jakýkoli -ší… Zpomalte a možná pak zaslechnete šepot svého srdce, který vás možná směruje (i) jinými směry, než kterými jdete v domnění, že tím směrem dojdete ke štěstí..

Nadechněte se.. to, co hledáte je přímo tady.. nikde jinde… jen tady a teď… neutíkejte před ním za vidinou lepších zítřků… neutíkejte před prázdným prostorem v sobě. Neutíkejte sami před sebou ♥

Na fotce jsou některé z esencí Rozkvést Smír s rokem 2020. Nakonec k většině z nich přibyly i květové esence pro vnitřní užití. Kdo by ještě chtěl esenci Smír pro sebe nebo někoho blízkého, může objednat do pátku 18.12.

You may also like

Leave a Comment