Z duality k Srdci, k pravému já

Dotaz – ochrání mě esence Rozkvést před energetickými upíry?

Esence Rozkvést nesou energii našeho srdce a tomu odpovídá jejich působení. Energie našeho srdce je propojena s naším pravým já, jenž je ukotveno v Srdci, v Jednotě. 

Jestli máte pocit, že vás ohrožují energetičtí upíři nebo někteří lidé na vás parazitují,  pak – dle mého vnímání – je dobré se zamyslet, proč tomu tak je, proč to tak vnímáte. Kam vás vede tento váš názor, že vás někdo nějak ohrožuje. Jestli vás tento názor vede k druhým, že oni jsou toho příčinou, že oni něco dělají nedobře-manipulativně-upírsky na úkor vás a tedy jde vám vysloveně o tu ochranu před nimi – před tím „nedobrým“ vně vás, pak nebude esence Rozkvést nebude nyní to pravé pro vás. 

Jestli za tou otázkou je ale spíše snaha poodhalit za tím vším poselství od vašeho Srdce a začít uvolňovat cestu ke svému pravému já, pak vám může být esence Rozkvést v tom podporou – vnímat různé vzorce, kterých se držíte a v rámci nich je něco jako energetické upírství umožňováno. 

Sama jsem na vlastní kůži zažila energetický útok, který se projevoval dokonce fyzickými příznaky (obrovským svěděním na hlavě). Přestože jsem s podobný dokázala pomoci druhým, sobě nikoli. A tak mi pomohl někdo jiný – také znalý energetických čachrů machrů. Zpětně se mi dostalo poznání, že všechny tyto energetické čachry machry bez změny v nás nejsou řešením, ale pouhým jeho překrytím spokojeně vypadajícím smajlíkem.  Je to velmi podobné, když jste nemocní, dostanete lék, uzdravíte se, a jedete ve stejném dál – nemoc pro vás nebyla oním pozastavením a zklidněním, zda za ní není i něco jiného, zda vás – možná (ne vždy to tak musí být, ale často to tak bývá) nevedla k novému nahlížení na něco.. 

Nyní na podzim jsem opět zažila velmi podobný projev. Jenže nebyl po ruce, kdo by mě od toho zachránil. Naštěstí. Díky tomu jsem se v tom totiž otevřela svému srdci – místo, abych doufala, že mě někdo jiný nebo něco vnějšího před tím zachrání a ochrání – a došla k poznání, že energetické útoky jsou možné pouze přes duální programy, právě ty něco takového umožňují. Tím došlo i k vyřešení – bez čachrů machrů a ochrany jako takové. 

Takže můžete jít cestou ochrany před něčím, jestli vám to dává smysl, nebo se můžete jít cestou otevření se tomu, skrze jaké duální programy, s kterými jste ztotožněni, se ono upírství děje.

Není špatná žádná cesta, jestli vás to nyní vede cestou ochrany před energetickými útoky druhých, jděte cestou ochrany, která s vámi nyní rezonuje.

Jestli vámi rezonuje cesta Srdce, může pro vás vzniknout esence Srdce na toto téma – ne však pro ochranu, ale pro podporu vnímání, skrze které programy se tak děje a pro podporu odpoutání se od nich a uvolnění prostoru pro spojení v daném se svým pravým já ♥

Foto Moni Hruška ♥

2 thoughts on “Dotaz – ochrání mě esence Rozkvést před energetickými upíry?

  1. Profilový obrázek Soňa napsal:

    Dobrý den Petro co byste doporučila na slovní útoky? Snažím se posilovat osobní hranice ale útoky jsou stále. Děkuji

    1. Petra Petra napsal:

      Soňo, vlastně je to úplně to samé. Jestli chcete, napište mi více do zprávy, můžeme se na to podívat společně ♥

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *