Uncategorized, Vaše světlo pro všechny ♥

Děkuji za vaše světlo pro všechny ♥

Připravovat esence Srdce je o propojení se s druhým na úrovni Srdce. A o tom jsou také samotné esence. Nesou energii Srdce a jsou podporou otevřít se jí, naladit se na ní, vnímat jí – i tam, kde jí zatím nejsme otevřeni a na základě různých přesvědčení jsme se od ní oddělili.

Každá esence nese světlo dotyčného, které vyzařuje určité barevné spektrum, které odpovídá tomu, co nyní řeší nebo jsou součástí něho určité světelné informace, které mu předává jeho Srdce.

Každá esence má svůj barevný otisk – barevný štítek, který tom zhruba odpovídá. Již dříve jsem se pokoušela tyto barevné štítky nějak více přiblížit, dát jim hloubku, kterou mají, a předávat je k esencím ve formě obrázku. Moc se mi to nedařilo, nebylo v tom to, co mělo být, tak jsem od toho upustila.

A nyní to přišlo, samo, jak jinak 🙂 a už vím, jak na to.

K esenci Srdce nyní získáte podobný (každý je jedinečný) barevný otisk odpovídající energii esence nebo informací v ní obsažených, je možné si jej dát třeba jako tapetu na monitor, mobil a být v propojení s esencí, i když jí třeba právě fyzicky nemáte u sebe.

Některé s vámi budu sdílet, s některými přichází i krátké poselství od Srdce dotyčného pro nás všechny.. ♥ Děkuji za vaše světlo pro všechny ♥

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *