Uncategorized

Najdeš mě v každém a ve všem.. Forever

Znáte ten pocit, když milujete? Jako že bez výhrad? Že není nic, co by tu lásku mohlo zvětšit nebo zmenšit? Že tam prostě JE v celé své záři? Ona vlastně taková může být stále a s každým, to jen naše představa, že si jí nezasloužíme my nebo ten druhý, jí vtahává do dualních her, kde je láska k sobě i druhým plná podmínek..

Mnoho o lásce mě naučili lidé, kvůli kterým jsem se nějak trápila, snažila se o jejich přízeň, o jejich přijetí nebo jsem jim záviděla, že jsou takoví celkově nějací povedenější než já ;-).

Mnoho o lásce mě naučili i lidé a zvířata, které osobně ani neznám, přesto jsou tak známé a tak blízké. Je jedno, zda jste s někým v kontaktu denně, jednou za měsíc nebo jednou za rok nebo zda ten druhý už není fyzicky zde na Zemi. Je jedno, zda ten druhý s vámi chce mluvit, chce být v kontaktu nebo zda mezi vám postavil zeď.

Kdykoli můžete být s druhými lidmi a bytostmi spojeni skrze Srdce. Tam mizí smutek, že věci nejsou, podle našich představ, tam je prostor, kde je vše spolu..

A s tímto prostorem se můžete spojit kdykoli. Můžete být součástí toho prostoru, i když vnější okolnosti jsou z pohledu z duality pro vás nepříjemné. V tom prostoru je to nepříjemno i to příjemno, je to spojeno v celek, je to spojeno v něco, co naše mysl nemusí chápat, ale v propojení na Srdce to přesto dává smysl.
Tento barevný otisk nese spojení dvou bytostí. Jedné zde na Zemi, druhé za duhovým mostem. Velmi obrazně řečeno. Protože obě jsou součástí života zde na Zemi, toho duhového mostu k Srdci i tím, co symbolizuje Srdce samé ♥

A poselství tohoto otisku je poselstvím psího miláčka pro svou milovanou lidskou bytost… ale nejen pro ni.. pro nás všechny, děkuji ♥♥: Ve svém srdci nenajdeš jen sebe. Najdeš tam i mě. V každém a ve všem můžeš najít i mě. Forever ♥

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *