Zahrada, z procházek

Ochrana prostoru nebo spojení se Srdcem prostoru?

Byli jsme se projít po noční zahradě. Jen tak. Momentální nápad. A cestou zpátky se mi vybavila otázka jedné paní, zda a jak prostor zahrady chráníme.

Prošla jsem si obdobím různých energetických ochranných a očistných procesů, spíše jsem v tom tedy následovala ty, kteří to tak dělají. Díky tomu jsem si prožila i to, že opravdu to tak může být, že když se s něčím ztotožníme, že to tak můžeme i pociťovat a zažívat, tedy, že když se nějak spojíme s představou nutnosti ochrany a očisty prostoru, že se nám ta nutnost určitými projevy potvrzuje.

Tak jako je tomu u všeho – co vnímáme duálně, to je možné vnímat i neduálně. A tak jako u všeho – nemá smysl se tlačit do toho, s čím momentálně naše mysl neladí. Takže, jestli vám dává smysl prostor nějak ochraňovat a čistit, dělejte to dál, jestli to děláte spíše proto, že vám to dávalo nějaký smysl kdysi nebo proto, že se to tak někde píše, někdo to tak dělá, ale vy to tak vlastně v sobě necítíte – klidně s tím přestaňte.

Možná vás to vede k tomu spojit se s prostorem svým Srdcem nebo se spojit se Srdcem prostoru. Vlastně je to jedno a to samé ♥

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *