Poselství Srdce a darů Země

Projevit skrze dračí Srdce ♥

Máte ve svém okolí draka? Nebo jste drakem vy sami?

Draci jsou velmi silné energie. Dokáží druhé převálcovat. Dokáží převálcovat sami sebe. Jejich velká energie může děsit druhé i je samé…  Jestli drakem nejste, dost možná budete k drakům velmi silně přitahováni. Když se dostanete do vztahu s drakem, může vám to překopat celý život. Může vás to dostat na vaše pomyslné dno. Může vám to i pomoci najít sám sebe.

Můžete být i součást toho, kdy drak se otevře své temnotě a když začne propojovat svou dračí sílu se svým Srdcem. I z toho se vám může pořádně zatočit hlava. Můžete mít pocit, že ať uděláte cokoli, nikdy se mu nevyrovnáte. Je boží učitel. Pro druhé i pro sebe samého, neb on sám se musí naučit vnímat svou velkou sílu skrze Srdce. Používat jí Srdcem. Milovat sebe. Milovat druhé. A to samé učí druhé. Takový jací jsme. Být ukotven v klidu a míru svého Srdci, ať to kolem bouří jakkoli..

Tento otisk posílám do éteru pro všechny draky i ty, kteří s draky jsou v kontaktu nebo s nimi žijí či mají jakýkoli mají s nimi blízký vztah. Draci, nebojte se sami sebe, nebojte se projít svou temnotou a v ní i za ní vnímejte své dračí Srdce. Je obrovsky láskyplné. Nebojte se projevit skrze své dračí Srdce.
Nastal čas…

Related Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *