PreDrak a Marti, Sdílení Srdcí

Sikter feler! (PreDrak)

Už nějakou dobu cítím nutkaní začít psát. Přišlo mi to takové divné. Nerad se veřejně vyjadřují – jednak čeština není moje mateřština a druhak mám dračí projev. Takhle si moc přátel nezískáte 🙂 Pak Petra začala posílat příspěvky ve stylu “Draci všech zemí, vyl… ..ezte ven!” Dnes se zas pár FB příspěvku seběhlo až jsem si v jednu chvíli řekl – A dost! To už fakt stačilo.

Máte také dost nesmyslných rádoby DUC-hovních příspěvku?

Víte na co myslím? Tak třeba: PSANÍ velkými písmeny. Pomlčky: zprávy ze-MĚ, PRO-tebe až vám z toho JE-___. Bombasticky výrazy: Vysokofrekvenční Projev Primárního Zdrojového Pramenu Nej-ČIST-čího svět-LA. Tralala-la-la. Mazáni cizích a vlastních příspěvku. Věty jako – my a ty druhý. Ukončení přátelských vztahu, když ten druhy nemá stejný názor jako já. Posíláni si navzájem srdíček a bezmezné podpory typu “děkuji ti za tvoji čistotu”…

Že tento příspěvek není laskavy a milující? Před vstupem do srdce si člověk musí uklidit aby vůbec dokázal otevřít dveře. Pokud taky máte dost duc-hovních autorit, který pomáhají a káží ostatním, aniž by se obtěžovaly uklidit si před vlastním prahem, tak si to řekněte a pošlete je už do pr-DELE. Sikter feler (odprejskni vado)!

Nadechněte se zhluboka (teď to půjde lépe) a otevřete se vedení vlastního srdce.

Kategorie Sdílení srdcí: PreDrak a Marti

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *