Vztahy… a vztah s maminkou

by Petra

Jestliže máte v sobě nějaké zranění ve vztahu se svou matkou, můžete mít problém milovat a přijímat sebe i druhé bezpodmínečně. Jestli řešíte nějaké vztahové záležitosti, otevřete se tomu, jaká potlačená zranění ve vás ještě jsou ve vztahu s vaší maminkou. 

Máte pocit, že vám nějak ublížila, něčím zranila, zradila? Máte pocit, že vás nemilovala a nepřijímala? Máte pocit, že jste jí byl/a na obtíž, způsoboval/a problémy vy jí? 

Jaké vztahy máte nyní? Jaké vztahy mezi vámi byli, když žila, jestli už opustila tento fyzický svět? Jak jí jako člověka vnímáte? Milujete a přijímáte jí bezpodmínečně? Nebo vás štve, že dělá to či ono nebo to nedělá? 

Udělejte si čas a věnujte se někdy tomu, jak vnímáte svůj vztah s maminkou…

Vnímejte, co s tímto tématem přichází a co z toho je citlivé, v čem se cítíte nedostatečný/á nebo naopak co vám přijde na vaší mamince nehodno lásky a přijetí.. 

Buďte k sobě upřímní… buďte se sebou trpěliví…

Ať vaše maminka žije nebo již ne – odpusťte jí vše, co vnímáte jako nějaké její selhání. Odpusťte jí vše, čím si myslíte, že se na vás provinila. 

Odpusťte v tom samém i sobě ve vztahu s ní, k ní.

Otevřete se tomu, co brání lásce a přijetí mezi vámi na vaší straně. Bez ohledu na to, jak to je u ní. Otevřete se vnímat zdi, které jste v sobě ve vztahu s ní vystavěli v domnění, že tak to bude lepší – pro vás nebo pro ni. Pusťte se všech soudů a hodnocení. Vpusťte k sobě energii svého srdce, která vám pomůže vyléčit zranění, která ovlivňují všechny vaše vztahy, nejvíce ten váš sám se sebou… 

V případě zájmu můžeme otevřít toto téma společně během konzultace, mohu také připravit esenci Srdce, jenž vás podpoří vnímat ony zdi stojící ve vztahu s maminkou mezi vámi a vaším srdcem… a nechat padnout a rozpustit v energii odpuštění, která branou k lásce a přijetí ♥

You may also like

Leave a Comment