Spolupráce s krystaly z úrovně energie srdce

by Petra

Tu krásnou mřížku s květy pomněnky jsem dělala přesně v tento den před dvěma lety. Právě jsem to zjistila a je to sranda, protože právě dnes nás v on-line kurzu Spolupráce s krystaly selenit provázel. Dnes ta mřížka vypadala podstatně „chudší“, že – ta fotka jen se selenitem. A má to svůj význam 😉

Jestli máte s krystaly už nějaké zkušenosti, jste zvyklí s nimi nějakým způsobem pracovat, máte představy o tom, co je a co není krystaloterapie, co od toho či onoho krystalu požadovat a očekávat, možná vám kurz v pojetí Rozkvést trochu naboří to, co se zdá, že stojí na pevných základech. Na Rozkvést je totiž tím základem energie srdce, takže je na spolupráci s krystaly i na samotné krystaly nazíráno trochu jinak než je běžné.

Přestože je zatím kurz určený pouze pro účastníky kurzu Spojit se s esencí Srdce, ukazuje se, že krystaly vytvořily strukturu kurzu takovým způsobem, že možná nebudu podmiňovat vstup do kurzu účastí na základním kurzu, přesto bych kurz doporučovala pouze těm, kteří se s esencí svého Srdce dokáží propojit a spolupracovat s ostatními z úrovně energie srdce.

Nový kurz bude vypsán po skončení toho, který aktuálně běží.

You may also like

Leave a Comment