Lemurský krystal odkryl své poselství

by Petra

Kurz Cesta k Srdci – Spolupráce s krystaly otevřel spoustu nečekaných témat a dovedl nás ke klíči. Ke klíči k našim vlastním hlubinám, k limbickému otisku a tím i k Srdci. Po kurzu jsem cítila jsem, že je konec cesty. Cesty ve spojení s limbickým otiskem a tím otevření se esenci Srdce. Ale pointa toho i onoho klíče se mi odkryla až po pár dnech po skončení kurzu.

Těm, kdo v kurzu krystalů byli, přiletí k tomuto zítra nové video 😉 neb až nyní vím, jak tento klíč použít. A to jsem vůbec netušila, že se má používat. Jak nečekané, že? 😀 Právě k tomu nás krystaly – pod vedením lemurského krystalu – od začátku vedly. Ve videu budou ještě další získané souvislosti k energiím souvisejících s obdobím Lemurie a Atlantidy a možnosti spolupráce s krystaly ve spojení s klíčem (pak bude začleněno v kurzu).

No každopádně to trochu zamíchalo celou strukturou kurzů a jejich rozdělením, kdy jsou nyní 2 úrovně kurzů. První je úroveň je základní a druhá úroveň pokročilá.

U obou jde o energii srdce, ale v rámci základních kurzů jde zejména o základní zvědomění si limbických otisků a vzorců, vlivu na nás a základní rozlišování na úrovni Srdce.  

V druhé úrovni kurzů se jde dál a vychází se právě pochopení používání onoho klíče. Druhá úroveň je vhodná tedy pro ty, kteří již ve svém životě ve většině oblastí, záležitostech a vztazích jsou v esenci svého Srdce a mají zájem vnímat jemnější odstíny v rozlišování energií, ukotvit se v esenci Srdce a zkrátka celkově přeladit na úroveň srdce. O kurzech druhé úrovně napíši více později, ještě předtím vás někdy příště seznámím s kurzem o spolupráci se stromy a rostlinami ♥

Více o kurzech, na které se můžete přihlásit, i těch připravovaných.

You may also like

Leave a Comment