Spolupracovat s krystaly v síle svého Srdce

by Petra

Nestavte krystaly na piedestal. Pracujte s nimi z úrovně Srdce, z úrovně své vlastní celistvosti, v rámci rezonančních kruhů svého vlastního Srdce. V určité fázi je třeba přestat se udržovat v tom, že když se budete držet něčeho vnějšího, že vás to dostane do celistvosti. V určité fázi je třeba pustit se berliček… Vkročit do prázdného prostoru. To, co se jeví jako prázdné, je plné vědomí.

Dejte prostor a důvěru svému Srdci. I před krystaly. Srdce je čakrou jednoty, Srdce je křištálová čakra, není třeba jí posilovat, čistit a chránit. Tak se děje. Dejte prostor tomu, aby se tak mohlo dít.

A začněte spolupracovat s krystaly až v rámci svých rezonančních kruhů. Nestavte krystaly jako základ. Základem jste vy v síle svého Srdce.

V kurzu Klíč k esenci Srdce – spolupráce s dary Země se věnujeme spolupráci s krystaly jak z úrovně vlivu limbického otisku, tak ve fázi rozlišování toho, pod vlivem čeho vlastně jednáme a proč tomu tak je a končíme spoluprací z úrovně esence Srdce. Díky tomu se nám i propojí smysluplnost všech různých způsobů a fází spolupráce s krystaly a současně se otevřeme tomu vnímat, kdy nás život už sám popostrkuje se něčeho pustit a udělat další krok k sobě, k síle svého Srdce.

You may also like

Leave a Comment