Síla Srdce v našem energetickém poli

by Petra

Čím více jsme v síle svého Srdce, tím jsme méně ovlivnitelní vnějšími energiemi – jsme napojeni na svůj vlastní vnitřní božský zdroj a jeho vedení. Obrázky neberte tak, že takto to vypadá, jde o určitý barevný otisk toho, jak vnímám energie v různých fázích spojování se se svou silou Srdce v energetickém poli. Ukázku jsem připravila pro kurz Spolupráce s dary Země, mezi které řadím i barvy 🙂

Ať je to jakkoli, je to v pořádku. Smyslem není sebe a druhé hodnotit nebo měnit – naopak přijímat to, co je, čímž se úplně přirozeně otvíráme tomu, jak nás jedinečně vede naše Srdce – právě tady a teď.

První obrázek symbolizuje stav, kdy jsme snadno ovlivnitelní a síla Srdce může být až nehybná (spíš určitým způsobem uzavřená). My a naše pole je ovlivňováno významně jak vnějšími energiemi, tak našimi vlastními vyplývající z vlivu našich myšlenkových struktur a emočních otisků. Samozřejmě nemusí to být ovlivňování pouze „negativní“, stejně tak je to možné i „pozitivní“ (například i skrze dary Země).

U druhého obrázku se rozhýbává (uvolňuje) síla našeho Srdce (není živena emočními otisky, je napojena na vědomí Boha). Nebývá to v této fázi příliš stabilní – snadno nás něco rozladí, ovlivní.

U třetího a čtvrtého obrázku jde už o výrazně stabilnější napojení na sílu svého Srdce, má prostor generovat energii skrze sebe a tím začíná tvořit přirozené hranice. Celé pole je již mnohem ukotvenější v energii Srdce a pod vliv vnějších energií se pak už nedostáváme tak, jak v předchozích stavech. Limbické a kolektivní vlivy nás už poté nestrhávají emočně a přirozeně se odpoutáváme od duálních vzorců a stále snadněji rozpoznáme, kdy se dostáváme pod vliv něčeho vnějšího a odevzdáváme tomu svou sílu a upřednostňujeme to před spojením na Srdce.

I poté nás ale mohou nadále ovlivňovat naše vlastní nebo kolektivní myšlenkové struktury, které se týkají obecně možností, které zde na Zemi jako lidé máme. Máme v sobě nevědomě různé limity, které ji nemusí být navázané na emoční otisky, ale jde spíše o nevědomé přijímání určitých hluboko zarytých přesvědčení, například osobní (nebo rodové -„genové“) či kolektivní paradigma ohledně stárnutí, různých schopností, talentů, možností atd. To už je ale zase trochu jiné téma, které u většiny lidí souvisí až s cestou Srdce, v kurzu toto také otevřeme (s dary Země se pak již spolupracuje z úrovně Srdce)

You may also like

Leave a Comment