Home Handmade Fóra Dotazy Navyšovat svou energii? Je to důležité? Čím, jak energii navýšit? Odpověď na: Navyšovat svou energii? Je to důležité? Čím, jak energii navýšit?

PetraPetra
Správce

Hanula, neomlouvejte se. A je super, že vnímáte, že to je Vaše, že si to moc berete – tedy, že si pak zpětně uvědomíte, že se Vás něco dotýká, něco, co je pro Vás nějak důležité a nějakým způsobem jste s tím ztotožněná. Už to je směr, který z toho vede ven 🙂 Jen se pak nebičujte za to, že Vás to zase dostalo. Zkuste se tomu taky zasmát, pak si na to třeba vzpomenete, až si zase nějakou srandu udělají a možná Vám to pomůže to celé vnímat z trochu jiného úhlu pohledu. No, jak jsem to četla, tak jsem si říkala, že také někdy dokážu lidi poněkud vytočit, když něco podle nich zlehčím, ale uvidíte, že když si to přestanete tolik brát osobně, nebo si to začnete uvědomovat, že Vám to vadí právě proto, že něčemu dáváte až moc velkou důležitost, tak že začne slábnout to, jak Vy sama na to reagujete. Možná se tomu nebudete smát jako oni, ale možná Vám to časem už nebude vysloveně lézt na nervy. Mně vždy baví zkoumat, čemu ve mně to či ona vlastně vadí 🙂