• Toto téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Profilový obrázekHanula a poslední změna proběhla před 2 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
  • Autor
      PetraPetra
      Správce

Tento dotaz jsem dostala a domluvila se, že s zahájím fórum. Jinak samozřejmě můžete nové dotazy vkládat i vy.

Mně to nevede dělat něco se záměrem navyšovat energie, mě to vede k tomu vnímat, proč v nějaké situaci mám pocit nedostatku energie, čím sama sobě blokuji volnému proudění energií, jsou zdí v sobě bráním, abych se v nějaké situaci cítila v Srdci.

Ale vím, že když jsme v něčem buď hodně seknutí nebo je pro nás něco velmi nepříjemného, bolestného a zatím z jakéhokoli důvodu zkrátka není – nebo nyní není – v tom spojení se Srdcem, je mi podporou příroda – celkově nebo nějaké její dary. Nebo spánek. Nebo něčí úsměv, něčí nadhled, …

Jak vy vnímáte potřebu navyšování energie? Co to pro vás vlastně znamená? Jaký toho má být, podle vás, cíl? Co na vás funguje? Máte nějaké tipy či nějakou inspiraci v tomto pro ostatní? Máte nějaký dotaz, který s tím souvisí, který byste chtěli v rámci tohoto dotazu otevřít, protože vás na to zajímá názor nějako dalšího?

Napíšu pak k fóru něco zvlášť – zatím alespoň krátce: Může se zapojit kdokoli má cítím, že by nějak mohl přispět – ať nějakou svou zkušeností, pohledem, otázkou, odpovědí..

Přihlásit se můžete v odkazu vedle symbolu nákupního košíku nebo zde – Přihlásit/registrovat. Kdyby vám to nešlo, klidně mi napište, zaregistruji vás. Heslo si pak můžete kdykoli změnit.

Všechny vítám a všem, kteří se budou mít chuť se zapojit děkuji ♥

Profilový obrázekHanula
      Účastník

Děkuji Potřebuju navyšovat v práci, kde mě vysávají dva kolegové, všechno co řeknou mě štve a nevím jak to řešit, není s nimi žádná rozumná domluva. Co jim přijde vtipné to mě ne. Hodně mě to kazí náladu na celý den a nemůžu se pak dlouho dostat do lepšího stavu.

PetraPetra
        Správce

Hanula, myslíte, že Vás vysávají nebo že spíš Vás zlobí, co říkají? Směrem k Vám nebo obecně?

Profilový obrázekHanula
          Účastník

Petro omlouvám se, zrovna dnes to na mě padlo. Asi mě nejvíc štve jejich způsob humoru, ale asi je to hodně taky o mě. Dělají si srandu a některé věci asi beru moc vážně. Teď se trochu stydím za můj dotaz, vím že je to o mě. Děkuju za obrázky a články co sem dáváte, pomáhá mi to, ale někdy jsem asi naštvaná sama na sebe že se vytočit nechám.

Profilový obrázekSylva
            Účastník

Hanulo v bývalém zaměstnání jsem měla kolegyni, která si pořád na něco ztěžovala. Hodně mě to vadilo a pomohlo mi když jsem si vždycky připomněla, že je v pořádku že to tak má. Nejdřív to moc nepomáhalo, ale bylo to pořád lepší. Nakonec odešla do důchodu. A teď si to připomínám, když to dělá někdo jiný. Docela mě to pomohlo taky v tom si všímat kdy to taky dělám 😀

PetraPetra
              Správce

Sylvo, přesně, zaměřit se na svůj dech je skvělé ♥

PetraPetra
              Správce

Hihi Sylvo, viď, člověk si pak začne všímat, kdy to, co mu vadí u druhých, dělá sám 😀 Někdy to třeba není tak okaté, nemusí to být úplně stejné, ale je to v nás nějak také..

Profilový obrázekSylva
                Účastník

A vidět to pak u sebe to je radost, ani před sebou nejde prásknout dveřmi 😀

PetraPetra
            Správce

Hanula, neomlouvejte se. A je super, že vnímáte, že to je Vaše, že si to moc berete – tedy, že si pak zpětně uvědomíte, že se Vás něco dotýká, něco, co je pro Vás nějak důležité a nějakým způsobem jste s tím ztotožněná. Už to je směr, který z toho vede ven 🙂 Jen se pak nebičujte za to, že Vás to zase dostalo. Zkuste se tomu taky zasmát, pak si na to třeba vzpomenete, až si zase nějakou srandu udělají a možná Vám to pomůže to celé vnímat z trochu jiného úhlu pohledu. No, jak jsem to četla, tak jsem si říkala, že také někdy dokážu lidi poněkud vytočit, když něco podle nich zlehčím, ale uvidíte, že když si to přestanete tolik brát osobně, nebo si to začnete uvědomovat, že Vám to vadí právě proto, že něčemu dáváte až moc velkou důležitost, tak že začne slábnout to, jak Vy sama na to reagujete. Možná se tomu nebudete smát jako oni, ale možná Vám to časem už nebude vysloveně lézt na nervy. Mně vždy baví zkoumat, čemu ve mně to či ona vlastně vadí 🙂

Profilový obrázekMartina
            Účastník

Hanulo, holky uz prede mnou odpovedeli. Me se na srdci dotklo to kdyz jste rekla ze se stydite. Vim jak se citite, chapu to z osobni zkusensoti. Ja bych vam chtela rict, ze je skvele ze ste polozila dotaz, to znamena ze si veci vsimate a ze je chcete zmenit. A ze mate odvahu😊 Podivat se na to, a jeste se zeptat. Ne kazdy to ma. A jeste jedna vec: verte mi, ze kazdy z nas resi spoustu veci ktery jinim prijdou usmevne. To co je pro jednoho brnkacka, pro druheho muze byt zivotni tema. Ja bych mohla vypravet😂😂😂

Profilový obrázekHanula
              Účastník

Děkuju všem. Je mi líp i když vím, že to přijde zase a ještě mě to bude pokládat. A ten stud za to taky. Děkuju za inspiraci a povzbuzení, to mi teď moc pěkný mohlo. Budu hlásit pokroky 😀

Profilový obrázekSylva
      Účastník

Cíleně také nenavyšuju. Hodně mě pomáhají vyladit tvoje esence a ty mě učí se dostat do vnitřního klidu přes dýchání. Taky jsi o tom psala. A mě to hodně pomáhá.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.