• Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel PetraPetra a poslední změna proběhla před 2 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
  • Autor
      Profilový obrázekTamara
      Účastník

Ahoj všem 🙂
      Začínám mít tlaky ze všech zákazů, které mě dost omezují. Jak se s tím vypořádávate? Někdy už mě to leze na mozek. Děkuju i za možnost tady ve fóru 🙂

PetraPetra
      Správce

Tami, obecně – drž se svého Srdce… Ohrané, vím… ale otevři se mu právě v tomto tématu, otevři se tomu, kam tě to vede a jestli tím směrem jdeš nebo jdeš jiným a jdeš hlavou proti zdi a jen ti tam utíká energie..

Profilový obrázekTamara
      Účastník

Péti těším se na stromový šperk od tebe, vím že je to berlička, ale v tomhle je asi pro mě třeba 🤍💚

PetraPetra
        Správce

Tami, spoj pak ten stromový šperk s esencí, tedy tu, co máš, tak tu tělovou si mázni na prsty nebo na šperk a jemně esenci vmasíruj do šperku, ze šperku do dlaní…nebo i jinak, jak tě to povede. Pusť se představ a vnímej ve šperku i esenci sebe, otevři se tomu, co ti předávají, co je mezi vámi, co je z jejich strany, co z tvé… Pak zjistíš, že to začíná splývat… ♥ Kdyby jsi to chtěla probrat nějak více nebo konkrétně, v čem máš pocit omezení a tlaku, můžeme se domluvit na konzultaci.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.