Zobrazuji všech 5 výsledků

Show sidebar

Flakonek + apatit + ametyst + esence Srdce

2070 
Flakonek  s apatitem a broušeným světlým ametystem + esence Srdce (5 ml esence aura + 10 ml aura spreje +

Zeleno-fialový fluorit + zirkon + tanzanit + esence Srdce + květová + poselství

Hodnocení 0 z 5
2340 
Šperk s esencí Srdce, květovou esencí a poselstvím.

Kunzit + smaradg + chryzopras + rutil v křišťálu + esence Srdce

Hodnocení 0 z 5
Kunzit + smaradg + chryzopras + rutil v křišťálu + esence Srdce (připravovaná na míru, foto ilustrační) Šperk je tvořený jako portál Srdce otevírající témata bezpodmínečné lásky, které je z duální úrovně plná podmínek ať k druhým, tak k sobě samému.. Šperk + esence Srdce nebo krystalové esence Srdce - kunzit. Šperk je univerzální, mohu vytvořit k esenci Srdci přímo i šperk na míru (z jiného kousku kunzitu), pak by se cena celého setu zvýšila o 180,- Kč, více – esence Srdce. Šperk v oceli.  

Oranžový selenit v mřížce Srdce + esence Srdce

2070 
Šperk tvořený jako mřížka Srdce (oranžový selenit, lapis lazuli, apatit, záhněda, peridot), která nese energii vnitřní i vnější komunikace, jenž plyne z místa Srdce a ryzí radosti ze života. Současně napomáhá vnímat, čím si v tomto bráníme a pozvolna uvolňovat svázanost s příslušnými duálními programy a přelaďovat svou mysl na propojení se Srdcem. Šperk + esence Srdce nebo selenitovou esenci Srdce. Šperk je univerzální, mohu vytvořit k esenci Srdci přímo i šperk na míru (z jiného kousku oranžového selenitu), pak by se cena celého setu zvýšila o 180,- Kč, více – esence Srdce. Šperk v oceli, hypoalergenní. Tento konkrétní šperk již není k mání, mohu připravit k jiného kousku selenitu na objednávku či na míru.

Šperk Auralit 23+ auralitová esence Srdce

Hodnocení 0 z 5
2160 
Šperk Auralit 23 s měsíčním kamenem a rutilem v křištálu + auralitová esence Srdce (5 ml esence Aura + 10 ml aura sprej + 5 ml tělové esence). Šperk spolu s esencí Srdce (která bude tvořená v propojení na míru) vznikl jako mřížka Srdce, jenž je nám podporou naslouchat sám sobě, jak v tématech, které jsou vnímány často odděleně jako mužské a ženské, kdy se jsme někdy ztotožněni s duálními programy, které se vážou k ženským a mužským rolím a obecně mužsko-ženské energii. Mřížka vede k porozumění, kam vás nyní vede vaše Srdce, odpoutání se od rolí a spojení se v tomto se svým pravým já, bez ohledu na očekávání druhých nebo zažitých přesvědčení a norem. Šperk je univerzální, mohu vytvořit k esenci Srdci přímo i šperk na míru (z jiného kousku auralitu), pak by se cena celého setu zvýšila o 180,- Kč, více - esence Srdce. Více o auralitové esence si můžete přečíst zde - Krystalová esence: Auralit 23 Šperk v oceli.