Zobrazuji všech 5 výsledků

Show sidebar

Záhněda s peridotem

Hodnocení 0 z 5
720 1350 
Šperk záhněda s peridotem je tvořený jako mřížka Srdce. Může být portálem Srdce nebo může být podporou na cestě k

Šperk: Peridot s turmalinem + čirý topaz

Hodnocení 0 z 5
720 1350 
Peridot s vrostlicemi černého turmalinu + čirý topaz. Šperk tvořený jako portál Srdce nebo podpora v dualitě při vnímání toho, kde všude se schováváme za duálními programy z obavy projevit své pravé já a uvolňování ztotožnění s těmi programy. Podstatou odpoutávání od duality neznamená odpoutat se od jednoho programu a připoutat k dalšímu - byť se nám momentálně zdá jako vědomější, správnější, zodpovědnější, pozitivnější. Šperk na úrovni duality napomůže vnímat, co je duální vzorec, z jakého důvodu se ho držíme a otevřeme-li se tomu vzdáním se všech představ, jak by co mělo být, může být i naším průvodcem k přijímání a projevování svého pravého já. Ve stavu Srdce je přímým portálem Srdce a jeho vedení. Šperk v mědi. Tento konkrétní již prodán, mohu na objednávku vytvořit podobný. Při objednávce k esenci Srdce platíte nižší cenu. Mohu na téma připravit také šperk na míru v propojení.

Aroma-náramek: Vnímat duální hry

Hodnocení 0 z 5
360 540 
Aroma-náramek tvořený jako portál Srdce nebo jako podpora v duální úrovni, kdy napomáhá vnímat za duálními programy své pravé já a vyjadřovat se skrze něj - přestože to může s sebou nést i nesouhlas ostatních, odsouzení či snahu přesvědčit vás k tomu, co chce druhý nebo co si myslí druhý, že je dobré, správné atd.  Je také podporou zůstat ve spojení sám se sebou a nenechat se strhnout k duálním hrám - často i sám sebou..
Složení: Peridot, lapis lazuli, selenit, santalové dřevo (vše 8 mm)
Aroma-náramky Rozkvést jsou tvořeny zejména pro uchopení či přijet tématu skrze esenci Srdce. Jsou buď přímými portály Srdce nebo podporou na cestě k Srdci, odpoutávání se od duálních programů a spojení se se svým pravým já.
Při objednávce k esenci Srdce si vložte v košíku slevový kupón. Mohu na téma připravit také náramek na míru v propojení.

Aroma-náramek: Propustit

Hodnocení 0 z 5
360 540 
Aroma-náramek Propustit je buď portálem Srdce nebo nám z úrovně duality pomáhá vnímat duální programy různých závislostí, vhodný zejména při

Aroma-náramek: Uvolnit z těla, nepotlačit do těla

Hodnocení 0 z 5
360 540 
Aroma-náramek: Uvolnit z těla, nepotlačit do těla Nepotlačujte emoce, otevřete se jim a vstupte do nich vědomě – uvědomujte si,