Blog

Úvod » Blog » Nabídka Rozkvést » Esence Rozkvést

Esence Rozkvést jsou buď esence nesoucí energii srdce nebo ještě další jiné energie, s kterými se chcete propojit skrze své srdce ♥

Základem je pro mě esence Srdce, jenž nese energie esence srdce konkrétního člověka nebo i více lidí (když jde například o vztahovou esenci Srdce). Esence Srdce obsahuje také tzv. světelné informace od vašeho pravého já, odpovídající vašim aktuálním energetickým potřebám nebo nesoucí informace, jenž vám nyní mají být předány v této formě.  Esence může být doplněna stromovými, krystalovými a květovými esencemi, které napomáhají otevřít se samotné esenci Srdce.

Esence může být zaměřená na konkrétní témata, které nyní řešíte nebo se nějak hlásí o slovo. Můžete nechat zaměření a energetický potenciál nechat čistě na svém Srdci.

Esence Srdce je možné esenci propojit s dalšími energiemi. Například ve spojení s konkrétním krystalem/šperkem může vzniknout 
Krystalová/šperková esence Srdce, může být esence například rodinná, vztahová, dračí, vlčí, jakákoli, k čemu vás vede Srdce nebo může být skrze Srdce propojeno. Může vzniknout i stromová esence Srdce – jde-li vám o konkrétní strom tedy například Esence Srdce Jabloň, jinak součástí esence Srdce jsou i konkrétní stromové esence ze spojení se stromy na zahradě Rozkvést – více Stromové esence

K esenci Srdce je možné přidat květovou esenci pro vnitřní užití, jejíž součástí je také samotná esence Srdce.

JAK ESENCE SRDCE FUNGUJE?

Esence na nás působí svou energií jako takovou, která se dostává do našeho energetického pole. Důležitou (ne však nezbytnou) součást esence jsou éterické oleje, tedy určité aroma, které má pro mě zejména funkci přenosovou – esence je na aroma navázaná a skrze aroma a náš čich se dostává esence do propojení s limbickým – emočním centrem, tedy centrem emočních otisků. Právě emoční otisky nám drží v duálním vnímání a jsou jakousi energetickou bariérou pro spojení se Srdcem. 

Esence napomáhají zvědomovat připoutanost k duálním mentálním a emočním vzorcům a otiskům a jsou podporou při uvolňování svázanosti s nimi a otevření se svému Srdci – vnímat, myslet a jednat skrze své pravé já. 

V případě dotazů nebo zájmu o objednávku mě můžete kontaktovat, objednávku můžeme domluvit i přes zprávy či telefonicky nebo přes e-shop – OBJEDNAT

Esence Srdce se skládá z:

  • ESENCE AURA – určená pro prostor aury a do prostoru

 5 ml lahvička s pipetkou.  Z esence Aura snadno připravíte aura sprej (1-2 kapky do vody) – 10 ml rozprašovač pro aura sprej získáte k základní sadě esence Srdce také. Dále můžete esenci Aura použít do flakonku nebo difuzéru. Esence aura není určena k použití na kůži.

  • TĚLOVÁ ESENCE – určená pro spojení s kůží

5 ml roll-on – použití na kůži, možno v propojení  na aroma-náramek nebo jakkoli jinak samostatně. Tělová esence je většinou aromaticky stejná nebo podobná,  ale dodané světelné informace souvisí s potřebami na fyzické úrovni – jak v rámci fyzického těla a tak hmotného světa a uzemnění obecně. 

Esenci Srdce je možné také propojit s květovou esencí (pracuji s Bachovo květovými esencemi i australskými květovými esencemi)

Ke každé esenci získáte jedinečný barevný otisk, který také  nese energie esence:

Nákupní košík

Zavřít

Sign in

Zavřít

Sidebar Scroll To Top
Používáme na webu soubory cookies. Jeho procházením s tím vyjadřujete svůj souhlas.