Esence Rozkvést mohou být přímou součástí cesty našeho Srdce nebo nás podporují na cestě k Srdci – vnímat, co je naše pravé já a s čím jsme se na své cestě životem z různých důvodů ztotožnili a tím překryli sami sebe a v čem jsme začali důvěřovat vnějšímu nebo převzatému, místo svému srdci.

Základem esencí Rozkvést je jedinečná esence Vašeho srdce, která nese světelné informace dodané skrze Vaše pravé já a odpovídající Vašim aktuálním energetickým potřebám nebo nesoucí informace, jenž Vám nyní mají být předány v této formě. 

Esence může být zaměřená na konkrétní témata, které nyní řešíte nebo se nějak hlásí o slovo. Můžete nechat zaměření a energetický potenciál nechat čistě na svém Srdci.

Esence Srdce je možné esenci propojit s dalšími energiemi nebo spojení s konkrétní energií zvýraznit. Například ve spojení s konkrétním krystalem může vzniknout 
Krystalová esence Srdce, může být esence například šperková,  rodinná, vztahová, dračí, vlčí, jakákoli, k čemu vás vede Srdce a má být součástí. Může vzniknout i stromová esence Srdce – jde-li vám o konkrétní strom tedy například Esence Srdce Jabloň, jinak součástí esence Srdce jsou i konkrétní stromové esence ze spojení se stromy na zahradě Rozkvést – více Stromové esence

K esenci Srdce je možné přidat květovou esenci odpovídající energie esence Srdce pro vnitřní užití za 270,-. 

Esence napomáhají zvědomovat připoutanost k duálním mentálním a emočním vzorcům a otiskům a jsou podporou při uvolňování svázanosti s nimi a otevření se svému Srdci – vnímat, myslet a jednat skrze své pravé já. 

K esenci Srdce si můžete z nabídky na Rozkvést zvolit další služby či produkty za nižší ceny. 

V případě dotazů nebo zájmu o objednávku mě můžete kontaktovat, objednávku můžeme domluvit i přes zprávy či telefonicky.

Esence Srdce se skládá z:

  • ESENCE AURA – určená pro prostor aury a do prostoru

 5 ml lahvička s pipetkou. Z esence aura se snado doplňuje (1-2 kapky do vody) aura sprej (10 ml rozprašovač je součástí esence Srdce) nebo je možné esenci aura použít do flakonku, difuzéru. Esence aura není určena k použití na kůži.

  • TĚLOVÁ ESENCE – určená pro spojení s kůží

5 ml roll-on – použití na kůži, možno v propojení  na aroma-náramek nebo jakkoli jinak samostatně. Tělová esence je většinou aromaticky stejná nebo podobná,  ale dodané světelné informace souvisí s potřebami na fyzické úrovni – jak v rámci fyzického těla a tak hmotného světa a uzemnění obecně. 

Zavřít
Start typing to see products you are looking for.

Nákupní košík

Zavřít

Sign in

Zavřít

Sidebar Scroll To Top
Používáme na webu soubory cookies. Jeho procházením s tím vyjadřujete svůj souhlas.