On-line kurz: Spojit s esencí Srdce

Přijetí limbického otisku otvírá esenci Srdce

Limbický otisk je naše emoční paměť, ta úplně nejhlubší a s naším základním energetickým nastavením provázaná, která se někdy nazývá tzv. prenatální vzorec. Ten vzniká již před našem vlastním početím na úrovni naší duše a pak se vpíjí a upevňuje do všech našich těl v rámci vlastního fyzického početí a prožitků a vlivů během těhotenství, porodu a v dětství.

Sama jsem dříve provázela zájemcem tzv. přepisem limbického otisku skrze přepisové esence. Postupně bylo však stále jasnější (i z vlastní zkušenosti), že „přepis“ (jakoukoli formou) sice může být láskyplným prožitkem, který může posunout naše vnímání na minulost více z nadhledu, může tam být prožitek bezpodmínečné lásky a přijetí, ale stejně stále zůstáváme spojení s energetickou podstatou toho. Tento prenatální vzorec je totiž součástí našeho celkového energetického nastavení pro tento život a právě skrze něj – jeho přijetím – se otvíráme esenci svého Srdce.

V kurzu Spojit se s energií svého Srdce dostanete na začátku tzv. přepisové karty, které jsem dříve právě při přepisu používala – k jednotlivým fázím jeho ukotvování v našem poli. Nebudeme podle nich ale nic v sobě přepisovat, ukážeme si na nich, jak se skrze každý emoční otisk a vzorec jednání, s kterým jsme ve ztotožnění, můžeme otevřít energii srdce.

Budeme se také věnovat tomu, co to vlastně je ono přijetí v praxi. Někdy si totiž lidé pletou přijetí s tím, že svou bolest, strach, stud, vinu,…v sobě dočasně zapouzdří a schovají někam ještě hlouběji v sobě a místo skutečného přijetí dochází ke ztotožní se s nějakou další maskou..

Celkem dostanete 5 karet: početí, těhotenství, porod, oddělení od placenty, dětství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *