Z duality k Srdci, k pravému já

Finance, hmotné zajištění a Srdce

Kdykoli se vynoří téma peněz a celkově hmotného zajištění, může nás to při otevření se svému Srdci a svému pravému já dovést ke zdánlivě jiným tématům – zejména k těm souvisejícím s důvěrou v sebe, důvěru ve vedení svého Srdce, obecně důvěry v život na Zemi a velmi často téma financí může souviset i s tématy vztahovým.

To samé, když se někdy zdá, že nám hází klacky pod nohy nějaké vnější okolnosti – například v současné situace to mnoho lidí takto může vnímat, přesto se každý v jedné a té samé situaci zachová jinak, jinak volí další kroky, jinak vzniklou situaci řeší. A to už právě často souvisí s dalšími tématy, které ve svém základu nejsou o penězích jako takových.

Obecně si v situací, kdy se témat financí hlásí o slovo zkuste uvědomit v jakých vzorcích se vaše myšlenky točí stále dokola. V rámci  duality to bude pro nás o příjemnější, když budeme „pozitivní“, na věci nahlížet z té pro nás lepší či nadějnější představě, ale pravděpodobně budete stále cítit, že ta negativní polarita daného současně vykukuje zpoza nějaké rohu…

Můžeme na to jít tedy i jinak – ty programy – ať negativní či pozitivní – si uvědomit, že s nimi spojeni jste a současně se otevřít pohledu na to skrze své pravé já. V takovém případě se pouštíme zhodnocování toho, zda daná situace nebo nějaký stav je pozitivní nebo negativní, ale zkrátka jí přijímáme jaká je a mohou se nám tím otevřít i dost jiné pohledy na to, co prožíváte a proč to tak prožíváte. Může vás to nasměrovat na ty zdánlivě jiná témata, o kterých jsem psala na začátku… tam je mnohokrát ten samotný základ…

V případě zájmu můžeme téma financí a Vaší konkrétní situace probrat společně v rámci konzultace nebo může na téma či konkrétní záležitost nechat vzniknout esenci Srdce s poselstvím, případně náramek či šperk na míru. V případě mě kontaktujete.

Máte dotaz nebo chcete něco objednat?
Napište mi, ozvu se co nejdříve. Jestli raději telefonujete, napište mi telefonní číslo a kdy se hodí, abych zavolala.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *