Uncategorized

Přenastavuje covid a současná situace náš život? Aneb odpojit a nově se připojit (borovice)

Kdo sleduje Rozkvést asi ví, že já nebudu nejspíš patřit mezi zastánce nošení roušek, zákazů a nařízení, ale že nejsem ani takový ten bojovník v odkrývání něčeho na společenské úrovni (ale jsem moc ráda, že to tak u některých je a celkově se ukazují i jiné pohledy na věc, než které se linou z běžných médií.., neb i to je velmi důležité. ) Moje cesta je podporovat druhé zejména na osobní úrovni, na cestě k Srdci.

Nechci ani nijak snižovat to, jak tento vir (nebo co to vlastně je) může zamávat s fyzickým tělem – protože vím, že jsou lidé, s kterými to zamávalo slušně a ani následná regenerace těla není pro ně úplně snadná. 

Díky tomu, že se s covidem setkalo už více lidí, kterým jsem už někdy dříve připravovala esenci Srdce, a chtěli nyní buď podporu či esenci Srdce během prodělávání covidu či po něm, došlo mi, že u všech to určitým způsobem přenastavilo jejich energetické tělo a vede i ke změnám na úrovni těla. To se ale děje u řady lidí nyní i bez toho, aby se do kontaktu s covidem dostali a když, tak je setkání s ním nijak významně nezasáhlo. I tak jde vnímat, jak se v posledním době skokově pozměnil celý energetický systém těla mnoha lidí. 

U řady lidí s tím může souviset i zvýšená únava, nespavost nebo i jiné projevy na fyzické těle, může vám nyní více než kdy dřív také vylézat vše, co jste v sobě kdy pozastrkali do koutů všech svých těl, nejen toho fyzického. Jako když se lidi odpojují…. a pak znovu připojují…. Nebo možná jinak.. máme nyní tu možnost… Se odpojit… Proto vyplouvá na povrch u mnoha lidí tolik nepříjemných pocitů, obav, strachů.. ale i pocitů nadřazenosti a výjimečnosti, které jsou stejně mlžící jako jiné emoční otisky.

Odpojit – napojit.. Vydechnout – nadechnout. Plíce jsou pro toto zásadní, ale nejen ty. Fyzicky i celé trávení a vylučování. Mentálně a emočně velmi podobně. 

Odpojit a nově zakořenit. Ne v nějakém dalším pochybném systému, ale vede nás to k sobě. K jádru sebe. K našemu jedinečnému základnímu nastavení pro tento život bez bahna emočních otisků. K Srdci. Ke své zdrojové síle.

Jedním z velkých pomocníků v přenastavování našich těl i životů v této době je ze stromů borovice. Více o stromových špercích a stromové esenci Borovice v dalším článku ♥

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *