PreDrak a Marti, Sdílení Srdcí

Cesta srdce – o srdci (PreDrak)

Co to vlastně znamená byt v srdci? Vnímat srdcem?

Se srdcem se obvykle spojuji emoce. Když něco milujete tak se tomu říká srdeční záležitost. Pak je ale něco čemu říkáme intuice nebo situace když vnímáme, že něco není pravda. Něco nesedí, prostě to víme.

Když něco chceme vnímat, potřebujeme právě ten druhý aspekt srdce. Potřebujeme se dostat až za mysl a emoce, které nám jinak ovlivní percepci. Vnímat srdcem znamená vnímat vibraci vnímaného objektu nebo subjektu aniž by percepce byla ovlivňována tím, co si o subjektu myslím nebo cítím.

Mužské povahy obvykle upřednostňuji mysl a logiku, když to ženské povahy obvyklé dávají přednost citům. Je dobré si tuto skutečnost v sobě uvědomit a vědomě vlastní pozornost zaměřit na tu polaritu, která mi chybí. Toto zaměření povahu osobností nezmění – pomůže ji vybalancovat, umožní jí dívat se na stejný věci i druhou perspektivou. Nejde o to docílit perfektní rovnováhy a navíc se tyto polarity u každého pravidelně střídají, spíše se jedná o uvědomění si i té druhé částí v nás, který obvykle přidáváme menší pozornost nebo ji dokonce odmítáme.

Jestli se máme dostat až za mysl a emoce a vstoupit do jednoty srdce, tak musíme přede dveřmi uklidit. V opačném případě uvízneme právě v emocionální a/nebo myšlenkové mřížce. Srdce je orgán, který se v děloze vyvine jako první a má přímé napojení na Zdroj. Je portálem, bránou mezi fyzickým a jemno-hmotným světem. Pokud tělo budeme nazírat jako komplexní BIO počítač, srdce je centrální jednotkou s připojením k internetu. Toto připojení k internetu, k vlastnímu božství a jednotě a propojení celého stvoření si však potřebujeme zvědomit a znovu uchopit.

Predrag na Rozkvést

Kategorie Sdílení srdcí: PreDrak a Marti

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *