Z duality k Srdci, k pravému já

Vnitřní bolest vnímaná skrze druhé a vnější okolnosti

Současná situace nás vede k přijetí a zpracování vlastní hluboko ukryté bolesti. Vnější okolnosti jsou jen spouštěči toho, co je v nás potlačené, připravené k přijetí a integraci skrze odpuštění a lásku. 

Nesnažte se hodit léta potlačovanou bolest ze svých vlastních zranění na druhé nebo vnější okolnosti a vinit je za to, že díky nim tu svou bolest v sobě cítíte.

Nechtějte se za každou cenu cítit „lépe“. Nemanipulujte sami sebou. Neschovávejte se sami před sebou..  To, co nás bolí, vytáčí a jinak vyvádí z rovnováhy při sledování toho vně, nás vede dovnitř, k našim vlastním zraněním. 

Věnujme péči a pozornost sobě, svým bolestem a zraněním. Až je zpracujeme, začneme reagovat na to, co se děje vně z úrovně srdce a ne z úrovně vlastní potlačené bolesti, kdy to, co se děje vnímáme v propojení na vlastní potlačovaný vztek, zklamání, strach, bolest, odpor, vlastní nezpracované prožitky bezpráví, nespravedlnosti,..

Otevřete se rozlišovat, kdy vnímáte (a hodnotíte) druhé a vnější okolnosti skrze nějakou svou vlastní nepřijatou bolest. A kdy vnímáte z úrovně srdce, kde je vnímaná oprávněnost všech stran, všech úrovní, všeho, co jest..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *