Uncategorized, Z duality k Srdci, k pravému já

Esence Srdce pro rok 2021

Máte do nového roku plány, záměry, vytyčené cíle? Chcete být konečně plně zodpovědní za svůj život, konečně se chovat dospěle? Tvoříte si představy a plány o tom, jaký má být? Jací byste měli být vy? Jací by měli být ostatní, aby to vše klapalo, jak – dle vás – má? 

Nebo vám tento rok svými energii spíše popostrčil k tomu začít se představ pouštět – včetně těch, které máme o zodpovědnosti a dospělosti – a tvořit v sobě volný prostor?
Ať je to jakkoli, esence Srdce vás jemně skrze svou celkovou energii propojenou s jejím aroma spojuje s energií vašeho srdce a napomáhá vnímat, co z toho, co chcete, je pro vás nyní podpůrné a napomáhá vám dostat se z nějakých zajetých kolejí a kdy spíše klín vytloukáme klínem a ztotožňujeme se zase s něčím jiným.  

Esence Rozkvést netvořím já, tvoří je vaše Srdce a jejich základem je jeho energie, energie jednoty, přesto je každá jedinečná a odpovídá vašim aktuálním energetickým potřebám a obsahuje světelné informace – kódy, jenž jsou podpůrné při cestě k Srdci nebo cestě Srdce.

Neplánovaně vznikla esence Srdce pro rok 2021 i pro Rozkvést nebo spíše pro mé spojení s Rozkvést.

Může vzniknout osobní esence Srdce pro rok 2021, může vzniknout i esence Srdce nesoucí spojení s nějakým vaším projektem, vztahem atd.

Esence Srdce pro rok 2021 bude možné objednat do konce ledna.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *