Z duality k Srdci, k pravému já

Uvolnit cestu k Srdci (stromový šperk)

Srdce není zavřené, je stále otevřené, sálající. To jen my vystavěli před ním zdi jako důmyslné obranné mechanismy v domnění, že tak od sebe oddělíme bolest.. a to, co vnímáme jako nepříjemné, nás nějak ohrožující, ubližující nám.

Pravděpodobně jsme tím částečně dokázali utlumit bolest, kterou nám něco působilo, pomyslně se oddělit od toho, co v nás vyvolávalo nepříjemné pocity, ale zároveň jsme se tím i uzavírali cestu ke svému Srdci.  

Co se stane, když se otevřete tomu být ve spojení se svým Srdcem, být svým Srdcem, být svým pravým já a zdi se začnou bořit? Ano, vyvalí se to, co jsme potlačovali nebo před čím jsme se chtěli ukrýt.. Bolest, pocity studu, viny, ponížení, pocity zrady, nespravedlnosti, nepřijetí, nelásky, ublíženosti, nedocenění, nanaplněného očekávání, zklamání,….

Bez toho se k Srdci nedostanete. Nechte vše vyplout na hladinu..Vyplavit a odplavit.. Vše, co je ve vás uvězněno jste tam uvěznili vy – není třeba se za to však jakkoli vinit. Jste to totiž opět jen a  jen vy, kteří to mohou propustit a uvolňovat tak cestu k Srdci.

Nepotřebujete odpuštění druhých, nepotřebujete ani, aby druzí se vám za něco omlouvali a prosili o odpuštění vás. Jediné co je třeba – přestat se bránit tomu nepříjemnému v nás. To nás upozorňuje na to, že my sami jsme se uzavřeli svému Srdci…

Šperk je průvodcem při uvolňování cesty k Srdci. Stromový šperk vznik z břízy ze zahrady Rozkvést a jeho energie kromě samotné břízy tvoří krystalky labradoritu, smaragdu a měsíčního kamene.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *