Poselství Srdce a darů Země, Stromové esence

Jabloň: Vědomí dostatku

Pocit nedostatek je důležitá lekce na cestě k sobě samému, ke svému Srdci – bez ohledu na to, v čem nedostatek momentálně vnímáme. Vždy nás vnímání nedostatku vede k nějakému našemu vnitřnímu zraněním, ke kterým se máme naučit vpustit lásku skrze odpuštění – druhým i sobě. 
Energie jabloně je podporou na cestě k Srdci a můžete se s jabloní spojit nebo cítit se k její energii přitahování, když na nějaké úrovni nebo v nějaké oblasti vnímáte nedostatek, což se ale může úzce vázat na další nejrůznější témata, zejména: 

  • bezpodmínečné dávání a přijímání
  • odpuštění
  • otevřená komunikace a manipulace
  • sebedůvěra, sebevědomí  
  • duchovní arogance a pokora
  • partnerské i jiné vztahy
  • finanční a hmotné záležitosti
  • seberealizace

Zahrada Rozkvést je ve svém středu velkým jabloňovým sadem. Jabloní zde bylo přes 70, nyní již je jich méně. Přestože jsou roky, kdy se zdá, že je zde velký nadbytek jablek, není to tak, že bychom vnímali, že je nějak špatně, že všechna jablka nejsou nějak námi zužitkována, protože jsou v zimě potravou pro mnoho ptáků, srnek nebo se zkrátka vrací zpět do koloběhu v přírodě. Na druhou stranu jsou roky, kdy některé jabloně odpočívají a neplodí. Ať tak či ona, vždy jde z celého sadu vnímat energie dostatku a hojnosti.

Ke stromovým šperkům z jabloně je možné si jako dárek zvolit stromovou esenci Jabloň, buď esenci aura (vhodnou do flakonku) nebo tělovou esenci jabloň. Tato stromová esence nese energii celého jabloňového sadu Rozkvést a napomáhá spojit se s energií jabloně.  Stromové esence Rozkvést jsou také součástí naprosté většiny esencí Srdce ♥ , ale může být připravená také i čistě jabloňová esence Srdce. Stromové esence nejsou květové esence, ale jsou energetickou esencí celého stromu.

Na fotce stromový šperk z jabloně, doplněný fosfosideritem. Stromové šperky vznikají z uschlých větví stromů ze zahrady Rozkvést. Stromový šperk z jabloně (nebo z jiného stromu ze zahrady Rozkvést) na míru je možné objednat k esenci Srdce za 450,- Kč, samostatně za 900,-. K esencím i šperkům je možné přiobjednat poselství – Srdce nebo právě přímo stromu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *