Nenuťte se do pozitivního myšlení (bříza)

by Petra

Když nás pohltí strach v různé formě, ovlivňuje nás to na všech úrovních bytí. Dochází ke stažení v mentálním, emočním i fyzickém těle a volnému proudění energií může bránit nejen to, že se točíme v nějaké myšlenkové smyčce, ale i související stahující pocity a emoce nebo stažení na fyzickém těle ve formě různých bolestí, křečí nebo jiných nepříjemných fyzických projevů. 

Obecně jsme-li pod vlivem strachů a obav, tak se stavíme do obranného nebo bojovného postoje, kdy se snažíme kontrolovat sebe, druhé i běh věcí. V takovém postoji máme omezený přístup k tvořivé životní energii z důvodu stažení. 

Jestliže jste otevřeni energii stromů nebo se cítíte, že jejich energie by vám nyní mohla pomoci spojit se se sebou samými, a nevíte, na který strom se obrátit, zvolte břízu. 

Energie břízy je velmi láskyplná jako energie všech stromů, napomáhá zklidnit a uvolnit toto stažení, ale současně nás otevírá novému nazírání na něco. Dělá to velmi jemně, kdy je základem právě ono zklidnění a podpora v naladění se v daném na sám sebe, na své srdce nebo vnímat, které myšlenkové vzorce nás drží v negativním myšlení v nějakých negativních myšlenkových vzorcích. Smyslem toho ale není přeladit vás na myšlení pozitivní a upnout se pro změnu na nějaké pozitivní myšlenkové vzorce, ale nasměrovat vás do svého středu, kde se otevíráme energii přítomnosti a vedení svého pravého já. 

Poselství břízy k tomuto: Nenuťte se do pozitivního myšlení. Zkuste si spíše uvědomit, když jste v zajetí myšlení negativního….

Může vzniknout váš osobní stromový šperk z břízy i jiného stromu ze zahrady Rozkvést. Mohu také připravit esenci Srdce Bříza ♥

You may also like

Leave a Comment