Spolupráce se stromy a stromovými šperky skrze Srdce

by Petra

V rámci duálního vnímání se dary Země často využívá jako podpora k dosahování svých záměrů, svých cílů, vlastností, které si myslíme, že máme posilovat. Používají se také jako různé ochranné amulety, štíty proti tomu, čeho se nějakým způsobem obáváme, odmítáme,.. Když se otvíráme Srdci, otvíráme se neduálnímu vnímání a tak se mění nejen vztah k sobě, druhým, ale může i právě k darům Země. 

Přestáváme v nich poté hledat to, po čem toužíme, co si myslíme, že nám nějakým způsobem dodají, naladí nás na to, ale jsme otevřeni vnímat v nich sami sebe nebo poselství Jednoty, které nám předávají. Stromy a obecně rostliny i zvířata jsou boží mimo jiné v tom, že nám předávají mnoho nejen svou energií jako takovou, jako to například dělají i krystaly,  ale skrze svůj život v dualitě. To je něco, co nám může velmi napomoci otevřít se tomu, co je bytí v Jednotě v rámci duality. 

Ke stromovým šperkům nebudu psát příliš obecných informací, které velmi často způsobují určité uzavření se těm ryzím poselstvím, máme tendenci jim pak dávat určitý směr podle toho, co o nich kdo obecného napsal, řekl. Ke stromovým šperkům na míru naopak přichází velmi často poselství Srdce skrze konkrétní strom nebo i tam může být i přímé spojení na strom jako takový. 

Kdybyste chtěli šperk z nějakého konkrétního vašeho stromu, můžeme se domluvit na zaslání větvičky nebo si můžete šperk vyrobit i sami –  v takovém případě dejte části stromu, který chcete mít jako součást šperku, PROSTOR. Dejte prostor jeho energii volně proudit, dejte prostor stromu ve šperku volně dýchat.

Šperk ze stromu ze zahrady Rozkvést – strom si můžete vybrat zde nebo nechat překvapit svým Srdcem ♥, k esenci Srdce je stromový šperk za 360,- Kč, samostatně za 720,- Kč. Je možné k němu objednat také poselství. Ke každému šperku dostanete barevný otisk vašeho vzájemného propojení.

You may also like

Leave a Comment