Šperky s otisky Srdce

by Petra

Vždy mě to vedlo úrovni vnímání, která se zdála úplně mimózní v porovnání s běžným způsobem vnímání. Někdy jsem na té vlně přirozeně plula, někdy jí bránila a snažila se zapadnout nebo se zamotala do nějakých emočních otisků a na čas si rochala v nich. V pozadí jsem to však vždy cítila.. To, co nyní nazývám stav Srdce a jedinečnost projevu tohoto stavu u každého jako esenci Srdce.

A v tvorbě pro ostatní mě to podobně vedlo vždy k tvoření čehokoli na míru, k tvorbě v propojení přímo na ně.

V minulosti jsem se napojovala na celé energetické pole, kde u většiny lidí převládala úroveň emočních otisků. Postupně se zvyšoval počet lidí, kde to již nebylo o převaze vlivu emočních otisků, ale stále jasně tam problikávala úroveň, která mi byla tak moc blízká, ke které mě to od začátku vedlo… úroveň Srdce.

Za poslední měsíce se způsob mé „práce“ významně pozměnil. Ne fyzicky, ale energeticky.

Nyní naprostá většina toho, co v Rozkvést vzniká – ať už se jedná o esence, šperky, barevné otisky – vzniká v propojení právě na úroveň Srdce. Není to už o emočních otiscích, ale o otiscích Srdce. A to bez ohledu, jak je na tom aktuálně konkrétní člověk.

. A včera jsem od mé kamarádky Štěpánky dostala krásnou inspiraci, jak připodobněním k něčemu přiblížit druhým, co to ty otisky vlastně jsou. Jsou to něco jako zazipované soubory :-) Emoční otisky jsou balíčky svázané s úrovní duálních vzorců. Otisky Srdce jsou balíčky vibračně odpovídající energii Srdce.

V obou souborech jsou určité informace, aktivační kódy nebo jakkoli to nazveme. Přestože se zdá, že základem je rozluštit emoční otisky, všechny ty provázanosti a spojitosti a „jak“ to vše funguje, tak z úrovně Srdce tohle nemá zdaleka takovou důležitost. Není to popírané, ignorované, ale nevychází se z toho. Základem je právě energie Srdce

Na fotce je jeden takový zazipovaný soubor s otisky Srdce :-) – ručně malovaný šperk s modrým kyanitem. Jeho energie, jen v jiné formě, obsahuji i esence Srdce, která je se šperkem propojená.

Jak to máte teď vy? Jste pod vlivem emočních otisků nebo jste ve svém Srdci a rozbalujete si postupně soubor se svými otisky Srdce? :-) ♥

Jo a na fotce zachycen špion ;-)

You may also like

1 comment

Sylva 18. 7. 2021 - 1:38

Nádherný šperk 💙

Reply

Leave a Comment