Stromová esence: Bříza

by Petra


Bříza nese energie sjednocení, přijetí, klidu, smíru. Napomáhá uvolnit se, zklidnit se, naladit na sebe, Na úrovni duality a duálních programů nám pomáhá vnímat ty, s kterými jsme se ztotožnili a souvisí s našimi zvyky řešit to, co nemá být řešeno, ale přijato. Nebo co řešíme způsobem, který neodpovídá vedení našeho Srdce, snažíme se tím naplnit představy druhých i ty své o tom, jak by něco mělo být.

Energie břízy nám pomáhá vnímat, kdy nekomunikujeme sami se sebou pravdivě, kdy sami sebe se snažíme přesvědčit, že jsme lepší než někdo jiný nebo naopak sami sebe usvědčit, že jsme horší než někdo jiný nebo opět nějaká naše nebo něčí představa.

Stromová esence bříza je poměrně častou součástí esencí Srdce napříč věku i tomu, jaké téma se skrze esenci otevírá. Je možné připravit i čistě břízovou esenci Srdce, je také součástí například selenitové krystalové esence.

Stromové esence Bříza vzniká většinou v propojení s břízou u našeho domu. Bříza u domu má obrovskou otevřenou láskyplnou náručí. Její pole objímá náš dům i část zahrady a stromy kolem. Její energie je trochu jiná než všech ostatních bříz na zahradě. Je to strom, který je energetickým srdcem celé zahrady, harmonizuje vše, co na ní je a to se děje i na úrovních esencí. Další břízou, s kterou se ohledně stromové esence propojuji je jedna velká bříza v dolní části zahrady, kdy je součástí jednoho remízku, kde rády odpočívají zdejší srnky ♥

You may also like

Leave a Comment