Krystalové esence

by Petra

S  krystaly je samozřejmě možné být spojeni i bez esencí. Podstatou krystalových esencí Rozkvést je jako ve všem na Rozkvést – energie srdce, cesta Srdce nebo cesta k Srdci.

Krystaly jsou samy o sobě nestranní a nesou v sobě jednotu. Mohou být podporou jak pro přání, které jsou součástí cesty našeho srdce i těch přání, které nás cesty srdce a sami sobě vzdalují.

Krystalové esence nejen usnadňují a rozšiřují možnosti spolupráce s krystaly, ale zejména jsou nám podporou v tom, abychom s nimi byli propojeni skrze energii svého srdce, abychom jejich energie používali v souladu se svým pravým já.

Krystalové esence Rozkvést vznikají spoluprací krystalové, rostlinné říše a energie srdce. Základ esence tvoří energie konkrétního minerálu propojená s energií rostlin ve formě éterických olejů, stromových a květových esencí odpovídající energetickým potřebám daného člověka, rodiny,.. 

V krystalových esencích rostlinná část naplňuje zejména úlohu propojovatele. Můžeme si rostlinnou část v krystalových esencí představit jako světelnou síť mezi námi a krystaly – sít, která jemně a přesto účinně dokáže pomoci otevřít nás energii krystalů skrze naše srdce tím, že projasňuje mlhu našeho vnímání, otevírá srdeční centrum, pracuje na úrovni limbického systému a podporuje jemnohmotné vnímání. Každý krystal má jinou energie a jiné možnosti a od toho i od potřeb konkrétního člověka se odvíjí, jaké éterické oleje, stromové a květové esence krystalová esence obsahuje.

Krystalové esence Srdce tvořím na objednávku v obsahu 5 ml koncentrátu + 10 aura spreje + 5 ml tělové esence v roll-onu. Z 5 ml koncentrátu připravíte cca 750 ml aura spreje nebo o něco méně, když část koncentrátu použijete do flakonku, difuzéru nebo jinak dle svého srdce. Je možné domluvit i větší obsah. 

Stejně jako esence Srdce je i krystalová esence Srdce tvořená v propojení na konkrétního člověka nebo skupinu lidí (například rodinná). Esence můžete objednat přes e-shop nebo mi napište mail či přes kontaktní formulář.

You may also like

Leave a Comment