Úloha krystalů aneb osvoboďme krystaly

by Petra

S krystaly se často pracuje z úrovně duálního vnímání – snažíme se pomocí jejich energie něco posílit, zeslabit, ovlivnit, vyčistit… V takovém případě jsou krystaly využívány podobně jako jakékoli jiné nástroje, například hřeben, smetáček, posilovací stroj, řasenka,… Práce s krystaly z takové úrovně vědomí nám může pomoci dosáhnout toho, co chceme. Například cítit se klidněji, silněji, ukotveněji, harmoničtěji,…

Když se otevřete spolupráce s krystaly z úrovně srdce, z úrovně jednoty, pravděpodobně krystaly přestanete vnímat jako běžné nástroje (i když s přesahem), které nám nějak mají usnadňovat nebo zpohodlňovat život na Zemi.

Možná vám pak přestane dávat smysl pomocí krystalů něco posilovat, něco ovlivňovat, něco kontrolovat, směrovat z úrovně duálních záměrů a přání. Možná vám přestane dávat smysl nějak je programovat ze stavu vlastního nepřijetí a necelistvosti.

Možná zjistíte, že krystaly s námi láskyplně svou energii sdílí a podporují záměry naší osobnosti, ale současně trpělivě čekají, až je přestaneme vnímat jako ony nástroje.. Až je propustíme ze škatulek plných našich přesvědčení, očekávání, přání a záměrům zrozených v našich různých hodnotících, posuzujících a srovnávajících strukturách..

Dejme krystalům svobodu… Dejme krystalům prostor odkrýt nám svou úlohu.. Otevřme se spojení s esencí krystalu skrze svou esenci Srdce. Otevřme se spolupráce s krystaly z úrovně energie srdce ♥

You may also like

Leave a Comment