Selenit bílý – Světlo Boha, zdroje všeho

by Petra

Většina lidí pracuje s krystaly na úrovni duálního vnímání, tedy pomocí nich posiluje to, co chtějí a snaží se zeslabit vliv toho, co nechtějí. Tomu odpovídají i různá přijatá poselství skrze krystaly. Je-li mysl otevřena zejména duálnímu vnímání, i ta poselství, která plynou od krystalů – z jednoty, si duální mysl změní na poselství duální – například, že krystal nám pomůže zlepšit to či ono, ochrání nás před něčím a podobně. Zkrátka se to napasuje na dualitu a na to, o co naší duální mysli jde.

Není to špatně, píšu to pro ty, kteří v sobě cítí právě to neduální vnímání a jejich mysl různě přeskakuje do neduální úrovně, že je naprosto v pořádku, když se postupně nebo i skokově mění to, jak krystaly vnímají nebo s nimi nějak pracují.

Osobně jsem to měla tak, že jsem také nejdříve to, co mi přicházelo skrze krystaly, tlumočila sobě i ostatním přes duální mysl a vzorce. Až později díky jiným prožitkům se moje mysl začala duálního vnímání více pouštět a otevírat  a hlavně důvěřovat tomu, že je v pořádku vnímat neduálně, k čemuž mě Srdce vedlo dávno..

Například bílý selenit na první pohled září světlem. V duálním vnímání se to tak velmi často spojuje s očistnými a ochrannými účinky. Navíc jak jsou krystaly v rámci duality velmi často prezentovány v superlativech (což je vlastně legrační, protože samotné krystaly jsou jednotou), tak třeba právě selenit je často považovaný jako štít proti něčemu.. zlu, temnu, nízkým energiím atd. , tedy duálně.

Nyní nevnímám energii a světlo selenitu jako světlo ochranné a očistné..

Nyní vnímám tuto energii a světlo jako světlo Boha, jenž je zdrojem všeho

You may also like

Leave a Comment