Stromové esence

Stromové esence Rozkvést

Stromové esence Rozkvést jsou světelné informace, při přípravě esencí nejsou použité „fyzické“ části stromů, vznikají však v přímém napojení na stromy: Stromové esence Rozkvést – Zahrada.

Stromové esence Rozkvést jsou esencemi ze vzrostlých, velkých, „dospělých“ stromů, které dokáží plnit úlohy, jenž mladé stromky zatím ne. Vzrostlé stromy obsahují kondenzované světlo a přijímají nové energie z vesmíru, jsou velmi důležitou součástí v přerodu Země i lidstva.

Stromové esence vznikají ve spojení na stromu daného druhu, obsahují energii jeho květů, listů, kmenu i kořenů, přesto ve většině případech převládá energie listů.

Listy jsou oproti květům na první pohled fádnější, když se však zadíváte a nacítíte na list – zejména listnatých stromů, zjistíte, že ač nehraje různými barvami a nevoní tak výrazně jako květ, je podobně úchvatný. 

Listy (spolu s kořeny a stonkem-kmenem) patří mezi vegetativní orgány rostliny. Na rozdíl od květů jejich primární významem není rozmnožování, ale jsou nezbytné pro samotný růst, výživu a život rostliny. Kořeny z velké části zajišťují komunikaci „pod zemí“ (například i mezi sebou), květ a listy jsou odborníci na komunikaci s nadzemním prostředím. 

Díky základním funkcím listů – fotosyntéze, přeměnou plynů a hospodařením s vodou včetně jejího odpařování – jsou listy (zejména vzrostlých stromů) mnohaproudovou dálnicí pro nejrůznější energie pozemské i ty vesmírné. Je to doslova a do písmene božská laboratoř. Listy stromů energie dokáží přijímat, zpracovávat a dále předávat v koncentrované formě zejména přes svůj „dech“, jenž z největší části zajišťují právě listy.

Stromové esencí Rozkvést nesou energetické informace a vzorce jak od konkrétního druhu, ale i konkrétního stromu a dále informace týkající se celkového přerodu Země, slaďováním s navyšující se frekvencí Země a propojování lidstva s novým vědomím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *